Čtení
Pračka MiniJ. Nové zařízení v ekosystému Xiaomi

Xiaomi stěnová pračka

Nový produkt se objevil na platformě crowdfunding, pračce vyrobené společností MiniJ. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Marketing v této věci byl velkým odrazem mé představivosti.

Pračka MiniJ

a

Rozměry jsou 67 cm x 57,5 cm x XUMUM cm a hmotnost 34.8kg. Chcete-li připojit k trati, musíte mít alespoň 24 volné místo, společnost Xiaomi vás informuje o tom, abyste v každé dimenzi udrželi nejméně 0.9 centimetrů volného místa. Dveře pro vložení špinavého oblečení naleznete na przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Xiaomi stěnová pračka

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Viz také
virtuální asistent Xiao AI

Pračka MiniJ

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.

Zobrazit komentáře (0)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejděte na začátek